in ,

17 Yaşındaki Kız Köpeklerini Korumak İçin Anne Ayıyla Mücadele Etti

California’da 17 yaşındaki bir kız, arka bahçesinde bir ayıya koşarken ve köpeklerini kurtarmak için onu iterken görüntülendi.

Güvenlik kamerası görüntüleri, Pazartesi günü saat 14:30’dan sonra Amerika Birleşik Devletleri‘nin San Gabriel Vadisi‘ndeki Bradbury‘deki arka bahçesinde bir anne ayı ve iki yavru ayıyı bir tuğla duvar boyunca yürürken gösteriyor. Ailenin üç köpeği birden anne ayı ve yavru ayılara doğru koşarak havlamaya başladı. Havlamayı duydukları esnada aile üyeleri, bahçenin başka bir ucundaydı. Video, genç kız koşmadan önce ayıların köpeklere birkaç kez saldırdığını gösteriyor.

17 Yasindaki Kiz Kopeklerini Korumak Icin Tek Basina Ayiyla Mucadele Etti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpeklerin ayıyı bir tehlike olarak görüp havlayıp üstüne koştuğunu gören genç kız, koruma iç güdüsüyle panikten ne yapacağını bilemedi. Aynı şekilde kendi yavrularına zarar gelmesinden korkan anne ayının yavrularını tehlikeden koruyabilmek için köpeklere saldırmak zorunda kaldığı görünüyor. Köpeklerin havlamasına koşan kız, köpeklerin diğer köpeklere havladığını düşündüğünü söyledi. “Neye havladıklarını görmek için koştum ve bu bir köpek değildi o bir ayı.” dedi. “Ayıyı görüyorum, köpeğim Valentina’yı kapmaya çalışıyor ve oraya koşmak zorundaydım. O bir bebek,” dedi Hailey. “Ve yapmayı düşündüğüm ilk şey ayıyı itmek oldu. Ve bir şekilde işe yaradı.” Hem genç kız hem de annesi onların yaptıklarını başkalarının yapmamasını önerdi. Ayıyı panikle iten genç kız, “Ayıları benim gibi itmeyin. Benim yaptığımı yapmayın, aynı sonucu alamayabilirsiniz.” dedi.

İşte 17 Yaşındaki Kızın Ayıyla Mücadele Anı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Didim Belediyesinden 5 Haziran Dunya Cevre Gunu icin Ornek Proje

Didim Belediyesinden 5 Haziran Dünya Çevre Günü için Örnek Proje

Birlikte Buyuyen Kedi ve Kopegin Dostluguna Bayilacaksiniz

Birlikte Büyüyen Kedi ve Köpeğin Dostluğuna Bayılacaksınız