in

16 Yaşındaki Çocuk Havlamasına Kızdığı ‘Duman’ı Av Tüfeğiyle Öldürdü

Manavgat’ın Doğançam Mahallesi’nde 16 yaşındaki çocuk, kendisine havladığı için kızdığı duman isimli köpeği av tüfeğiyle vurarak öldürdü…

Antalya’nın Manavgat ilçesinde A.A.Ç. (16), havlamasına kızdığı komşusunun köpeği ‘Duman’ı av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

antalya duman kopek 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Doğançam Mahallesi’nde sokakta yürüyen A.A.Ç., komşuları Emine Yiğit’e ait ‘Duman’ adlı köpeğin havlamasına sinirlendi. Evin bahçesindeki köpeğe ve sahibi Emine Yiğit’e tepki gösteren A.A.Ç., eve giderek ailesine ait av tüfeğini aldıktan sonra döndü. A.A.Ç., bahçe kapısından ‘Duman’a birkaç el ateş etti. Çeşitli yerlerine saçmaların isabet ettiği köpek öldü.

antalya duman kopek 3

Emine Yiğit’in şikayeti üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi. Gözaltına alınan A.A.Ç., yaşının küçük olması nedeniyle bırakılırken, tüfeğe el konuldu. Jandarma ekiplerinin incelemesinden sonra Emine Yiğit, komşularının yardımıyla köpeği kırsal alanda gömdü.

antalya duman kopek 1

Emine Yiğit yaptığı açıklamada, “Komşumuzun oğlu evimizin önünden geçiyordu. Bu esnada köpeğim kendisine havladı. Çocuk bu duruma sinirlendi. Hem bana hem de köpeğe küfür ederek evine doğru gitti. Bir süre sonra evden aldığı tüfekle bahçemizin girişine geldi. Tüfeği köpeğe doğrultarak köpeğime ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalar köpeğimin sol ön ayağını kopardı, köpeğim ağır yaralandı ve gözlerimin önünde can çekişerek öldü. Onu kurtaramadım. Şikayetçiyim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ege de leylekler icin yuva

Ege’de Göç Yolundaki Leylekler İçin Bin 390 Yuva Yapıldı

trabzon esege baltali saldiri

Bahçesine Giren Komşusunun Eşeğine Baltayla Saldırdı