in

12 Saat İçerisinde 12 Olaya Müdahale Ettiler!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde itfaiye ekipleri 12 saate 12 olaya müdahale ederek; 2 iş yeri, 2 ev, 2 arazi, 4 çöp yangını ve 2 hayvan kurtarma operasyonu gerçekleştirdi.

Bodrum’da gün boyu olaya giden itfaiye ekipleri yangından yangına koştu. 2 iş yeri, 2 ev, 2 arazi, 4 çöp yangını ve 2 hayvan kurtarma operasyonu yapan ekipler, 12 saatte 12 olaya müdahale etti.

Gölköy Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan bir depo yangınına müdahale eden itfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu yangını söndürdü. Kadıkalesi Mahallesi’nde ise otluk alanda çıkan yangına müdahale eden ekipler alevler büyümeden müdahale etmesi sonucu söndürüldü. Aynı zaman da Karaova Mahallesi 184 sokakta bulunan bir evin mutfak kısmında çıkan yangına müdahale eden itfaiye erleri alevlerin başka odalara sıçramasını engelleyerek yangını kısa sürede söndürdü. Yangının çıkış sebebini araştıran ekipler çamaşır makinesinin yangına neden olduğunu tespit etti.

BİR İNEK VE BİR KÖPEK KURTARILDI

Bir ineğin çukura düştüğünü öğrenen ekipler, daha sonra ineği kurtarmak için seferber oldu. Ardından gelen bir olayda, köpeğin kafası demir parmaklıklara sıkıştı ihbarı üzerine ekipler bu sefer de köpek kurtarma operasyonuna giderek köpeğin kafasını sıkıştığı yerden kurtardı. 12 saatte 12 olaya giden ekipler, gün boyu hiç durmadan çalıştı. Yaşanan olaylardan dolayı, Bodrum’da itfaiye sirenleri hiç susmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Dünyanın En İlginç Hayvanları Arasında Yer Alan Kanguru Faresi Adıyaman’da Görüldü

Dünyanın En İlginç Hayvanları Arasında Yer Alan Kanguru Faresi Adıyaman’da Görüldü!

cem küçük veteriner hekimlerden özür diledi

Program Sunucusu, Veteriner Hekimlerle ilgili Sözlerinden Dolayı Özür Diledi!