in

11 Yaşındaki Ahmet, Yavru Kediye Sütlü Ekmek Götürdüğü Sırada Şehit Oldu

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak’ın lojmandaki yavru kediyi beslemek isterken evden çıktığı sırada bina koridorunda hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında şehit olan 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak’ın, lojmandaki yavru kediyi doyurmak isterken evden çıktığı sırada yaşamını yitirdiği ortaya çıktı.

0x0-hain-saldirida-aglatan-detay-1487402387090

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Baba Mustafa Günak: “Lojmanda bulunan ve aç olan bir kedi yavrusuna sütlü ekmek götürürken patlama oldu, bir daha eve gelemedi, Lojmanın tam ortasındaydı. Benim oğlum şehit oldu.”

305282

Üç çocuğundan en büyüğü olan Ahmet’in bir aydır sitedeki yavru kediyi beslediğini anlatan Günak, akşam yemeğinin hemen ardından oğlunun kediye mama vermek için evden çıktığını ifade etti.

VİRANŞEHİR ADLİYESİ'NDE ZABIT KATİBİ OLAN MUSTAFA GÜNAK, TERÖR SALDIRISINDA ÖLEN OĞLU AHMET OKTAY GÜNAK'IN TÜRK BAYRAĞI'NA SARILI TABUTU ÖPEREK, OĞLUNA VEDA ETTİ. (BEKİR BASMACI - ORHAN ERKILIÇ/ŞANLIURFA-İHA)

Zemin katta oturduklarını ve oğlunun apartman boşluğundayken meydana gelen patlamada şehit olduğunu kaydeden Günak, şöyle devam etti:

“Oğlumun da yanımızda olduğu akşam yemeğini ailecek yedik. ‘Babacığım lojmandaki yavru kediye sütlü ekmek götüreceğim’ dedi. Ben de ‘götür oğlum’ dedim. Lojmanda bulunan ve aç olan bir kedi yavrusuna sütlü ekmek götürürken patlama oldu, bir daha eve gelemedi. Koridorda üstüne biraz taş falan yığılmıştı. Ben de koridora girerken ilk başta göremedim sonra ışıklar biraz aydınlanınca gördüm.” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kuyu köpek projeliri öç

Kuyu’nun Kurtarılması için Düşünülmüş Birbirinden Yaratıcı Projeler

eskisehirkuyuyadusenköpek

Eskişehir’de Kuyuya Düşen Yavru Köpek Bir Saatte Kurtarıldı