in

10 Yıldır Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

Kütahya’nın Emet ilçesinde yaşayan Elif Yıldız Nasuhoğlu, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında aç kalan sokak hayvanlarını her gün hayırsever vatandaşların da desteği ile besliyor.

Çalışmalarına Emet Belediyesi’nin her zaman destek verdiğini belirten Elif Yıldız Nasuhoğlu, “Emet ilçemizde sokak hayvanlarına karşı güzel bir duyarlılık oluşturmayı başardık. Tedavisi gereken sokak hayvanlarımızı belediyemiz ilçe veterinerlerimize muayene ettiriyorum. Durumu ağır olan sokak hayvanlarımız SOHAYKO İstanbul Derneği tarafından tedavi ettiriliyoruz. Dernek Başkanı Yasin Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Bugüne kadar 50 den fazla sokak hayvanımız bu dernek tarafından tedavi edildi.

AW146226 02

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

”Kedi ve köpeklere bir arada bakıyorum”

Hayatını sokak hayvanlarına adadığını dile getiren Nasuhoğlu, ”10 yıldır sokak hayvanlarına bakıyorum. Kendi imkanlarımla aldığım mamalar yetmiyor. Hayırseverler ve Emet Belediyesi mama desteği veriyor. Evimin içinde 15 kedi var. Bunların harici evimin arka tarafında oluşturduğum alanda kedi ve köpekler bir arada duruyor ve onları orada besliyorum. Ben ömrüm yettiğince sokak hayvanlarına bakmaya devam edeceğim. Onların dertleriyle ilgilenmeyi çok seviyorum. Sokak hayvanlarını çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

AW146226 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karsisina Cikan Tilkiyi Ac Birakmadi 2

Karşısına Çıkan Tilkiyi Aç Bırakmadı

2021in En Komik Takvimi 12 1

2021’in En Komik Takvimi