in

‘1. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi’ Ataşehir’de Toplanıyor

Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın birlikte organize ettiği ‘1. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi’, 10-11 Mayıs tarihleri arasında Silence İstanbul Hotel’de gerçekleşiyor.

sokakhayvanlarikongre-ajanimo2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Sahipsiz can dostlarımızın yaşadıkları sorunları tüm yönleriyle ele almak, kurumların sorumluluklarını netleştirmek, kurumlar arası işbirliği yaparak çözüme katkı sunmak” çağrısıyla; ilgili kamu kuruluşları, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinin de katılacağı ‘1. Sokak Hayvanları Kongresi’, 10-11 Mayıs tarihlerinde Silence İstanbul Hotel’de yapılıyor.

Hayvan hakları ve hayvan korumacılığının ilk defa bilimsel bazda da masaya yatırılacağı kongre kapsamında kurum ve kuruluşların temsilcileri tarafından sunumlar gerçekleşecek.
Kongre Başkanlığını İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan, Kongre Koordinatörlüğünü de Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü ve Veteriner Hekim Necati Bozkurt’un yapacağı kongre ile yıllardır çözüm bekleyen sokak hayvanlarının yaşadığı sorunların çözümüne katkı sağlanması hedefleniyor.

Sokak hayvanları ile ilgili bütün tarafların katılacağı ve bu alanda ilk kongre olma özelliğine sahip 1. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi’nde kurumlar tarafından yapılacak olan sunumlar kitapçık halinde kamuoyuyla paylaşılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu kongrenin programına sokakhayvanlarikongresi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evde evcil hayvan kiraci 3 1

Evde Hayvan Beslemek Kiracının da Hakkı!

baykuş ajanimo4

Yavru Baykuş Geçici Yuvasında Uçacağı Günü Bekliyor