in

1 Aydır Kayıp Olan, 12 Yıllık Can Dostunu Bulana Ödül Verecek!

Aydın’ın Efeler ilçesinde 1 aydır kayıp köpeğini arayan Onur Kılıç, 12 yıllık can dostunu bulana 3 bin TL ödül vereceğini belirtti.

Geçtiğimiz ay Aydın Büyükşehir Belediyesi önünden kaybolan terrier cinsi köpeğini bulmak için seferber olan Aydınlı Onur kılıç, 12 yıllık dostu Çakıl’ı bulmak için seferber oldu. Sokaklar afiş asarak ve vatandaşlara sorarak köpeğini arayan Kılıç, geçen 1 ay içerisinde yaklaşık 100 kişiden telefon aldığını fakat bir sonuca ulaşamadığını ifade etti.

AW116143 04

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Köpeğinin birileri tarafından bulunarak sahiplenildiğini düşünen Kılıç; “Can dostumu bulmak için her yerde arıyorum. 1 aydır çok sayıda telefon aldım fakat hep başka köpek çıktı. Çakıl, sokakta olsaydı şu ana kadar kesin bulunurdu. Birilerinin Çakıl’ı bulunduğunu ve evine aldığını düşünüyorum. Bu sebeple Çakıl’ı bulan kişilere 3 bin TL ödül vereceğim” dedi.

“HASSAS VE YAŞLI BİR KÖPEK”

12 Ağustos tarihinde kaybolan Çakıl’ın, üzerinde mavi tasması olduğunu hatırlatan Kılıç; “12 yaşında terrier cinsi olan Çakıl, ismine duyarlıdır. Kaybolduğundan bu yana her yere afiş astım, aramadığım yer kalmadı. Köpeğimi bulan ya da görenlerin 0505 869 73 32 numaralı telefondan bana ulaşmasını rica ediyorum. Çakıl, yaşlı ve hassas bir köpek” diyerek köpeğini bulana vaad ettiği ödülü vereceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

silivri arabanin arkasina baglanan kopek

Arabanın Arkasına Bağladığı Köpeği Sürükleyerek Götüren Kişiye, Vatandaşlar Müdahale Etti!

galatasaray universitesi kedileri yasakladi

Sosyal Medya Ayağa Kalktı: Galatasaray Üniversitesi Rektöründen “Hayvan Yasağı”